Решите: |7/12|+|-5/8|=; |-3 1/9|-|-2 5/6|=

+1
Ответы (1)
  1. 27 июня, 08:20
    0
    1) 7/12+5/8=29/24=1 5/24

    2) 3 1/9 - 2 5/6 = 5/18