3267 + (4078*8-8960:7) =

+3
Ответы (1)
  1. 28 марта, 02:06
    0
    3267 + (4078*8-8960:7) = 34611

    1) 4078*8=32624

    2) 8960:7=1280

    3) 32624-1280=31344

    4) 31344+3267=34611