Zapiwite chisla v vide summ razryadnih slagayemih 4 378; 59 793; 161 210; 193 003; 290 001

+2
Ответы (1)
  1. 16 мая, 08:47
    0
    4378 = 4000 + 300 + 70 + 8

    59793 = 50000 + 9000 + 700 + 90 + 3

    161210 = 100000 + 60000 + 1000 + 200 + 10

    193003 = 100000 + 90000 + 30000 + 3

    290001 = 200000 + 90000 + 1