300 см. в квадрате сколько дм в квадрате, 250 см. в квадрате сколько дм. и см. в квадрате, 2 дм. 6 см. сколько см.?

+5
Ответы (2)
  1. 11 июля, 21:03
    0
    300 см² = (300*0,01) дм²=3 дм²

    250 см²=200 см²+50 см²=2 дм² 50 см²

    2 дм 6 см = 20 см+6 см=26 см
  2. 11 июля, 21:25
    0
    300 см^2 = 3 дм^2

    250 см^2 = 2.5 дм^2

    2 дм 6 см = 26 см.