1. (0,175 + 4,825) * 13

2. (83,3 + 6,7) * (17,1 - 16,134)

3. (200,15 - 189,15) * (0,405 + 1,265

+2
Ответы (1)
  1. 24 июня, 21:15
    0
    1) (0,175+4,825) * 13=65

    2) (83,3 + 6,7) * (17,1 - 16,134) = 86,94

    3) (200,15 - 189,15) * (0,405 + 1,265) = 18,37