Дви билкы знайшлы по 2 горишкы сколько всего горишкив ваны знайшлы розвязаты двома способами додавання и мнодення

+5
Ответы (1)
  1. 10 января, 12:01
    0
    1) 2-2=0 (г) всего

    2) 2-1=1 (г) осталось