Довжина прямокутника 80 см, а ширина на 30 см менше. Обчисли периметр цього прямокутника

+4
Ответы (2)
  1. 26 февраля, 06:59
    0
    80-30=50 си ширина

    50+50+80+80=260 см
  2. 26 февраля, 08:32
    0
    80-30=50 ширина

    Pпр = (a+b) * 2

    P=80+50*2P=260