356-288 - (8350*42-201) + 248:31

+5
Ответы (1)
  1. 17 марта, 18:06
    0
    356-288 - (8350*42-201) + 248:31

    1) 8350*42=350700

    2) 350700-201=350 499

    3) 248:31=8

    4) 356-288=68

    5) 68-350499 = - 350 431

    6) - 350431+8=-350 423