Запиши в виде десятичной дроби: 5 6/1000,34/10000,21/25,3/40,5/8?

+5
Ответы (1)
  1. 16 октября, 03:06
    0
    5 6/1000 = 5,006

    34/10000=0,0034

    21/25=84/100=0,84

    3/40=75/1000=0,075

    5/8=625/1000=0,625