4 4 4 4=5,4 4 4 4=32,4 4 4 4=64,4 4 4 4=20,4 4 4 4=48 решите

+1
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 23:09
    0
    4*4+4*4=32

    (4+4) * (4+4) = 64

    4:4*4+4=5

    (4:4+4) * 4=20

    (4*4-4) * 4=48