сократите дробь (7 а^5) ^8 / (-49a^5) ^4

+5
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 03:04
    0
    (7 а^5) ^8 = (7^8) * a^40

    (-49a^5) ^4 = ((7^2) ^4) * a^20 = (7^8) * a^20

    (7^8) * a^40 / (7^8) * a^20 = a^20