Заменить кожныый з данных дробив дробом, знаменык якого доривнюет 48: 1 / 3, 5 / 6,4 / 8,1 / 16, 5 / 16.

+5
Ответы (1)
  1. 1 марта, 08:04
    0
    1/3 = 16/48 - доп. множ. 16

    5/6 = 40/48 - доп. множ. 8

    4/8 = 24/48 - доп. множ. 6

    1/16 = 3/48 - доп. множ. 3

    5/16 = 15/48 - доп. множ. 3