38-9 с при с = 2.

86-n : 5 при n = 80.

+3
Ответы (1)
  1. 15 ноября, 13:43
    0
    1) 38-9 с, при с = 2

    38 - 9*2 = 38 - 18 = 20

    2) 86 - n : 5, при n = 80

    86 - 80 : 5 = 86 - 16 = 70