14 - + 9 = 15

12 - + 7=16

18 - + 3 = 12

11 - (13-) = 7

15 - (4+) = 6

7 + (14-) = 13

+1
Ответы (1)
  1. 23 июля, 12:26
    0
    14-8+9=15

    12-3+7=16

    18-9+3=12

    11 - (13-9) = 7

    15 - (4+5) = 6

    7 + (14-8) = 13