7225:85+64·2345-248838:619

+2
Ответы (1)
  1. 2 ноября, 10:28
    0
    7225:85+64·2345-248838:619=149 763

    1) 7225:85=85

    2) 64*2345=150080

    3) 248838:619=402

    4) 85+150080=150165

    5) 150165-402=149763