8 4/7 * 2 1/3 : 4 - 3 1/8

+3
Ответы (1)
  1. 15 января, 04:23
    0
    60/7*7/3*1/4-3 1/8=

    20*1/4-3 1/8=

    5-3 1/8=1 7/8