Вычеслите; а) 19890: (13*15*17) =; б) (38*52*66) : 13 =; в) 48 * (16:2) =; г) 306: (17*3) =;

+1
Ответы (1)
  1. 12 мая, 01:15
    0
    А) 19890: (13*15*17) = 6

    б) (38*52*66) : 13=10032

    в) 48 * (16:2) = 384

    г) 306: (17*3) = 6