7/18-1/45

13/25+0,35

+5
Ответы (1)
  1. 11 января, 01:16
    0
    7/18-1/45 = 35/90 - 2/90 = 33/90 = 11/30

    НОК (18,45) = 90

    90/18 = 5

    90/45 = 2