Сократите. 1) 12*21/35*15. 2) 25*17*44/51*8*75. 3) 17*48/17*16-9*16

+4
Ответы (1)
  1. 25 июня, 17:18
    0
    12*21/35*15=540/5=108

    25*17*44/51*8*75=660000/3=220000

    17*48/17*16-9*16=768-144=624