Вычислите: 5^4-2^2•6+4^3; (5^4-2^2•6) + 4^3;

+2
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 00:47
    0
    5⁴-2²•6+4³=625-24+64=665 (5⁴-2²•6) + 4³ = 625-24+64 = 665 Точно не уверен