2 8/21 минус 1 2/3 =

+1
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 16:08
    0
    (2*21+8) / 21 - (3*1+2) / 3=50/21-5/3=50/21-5*7/21 = (50-35) / 21=15/21=5/7