56 + (3657*508) - (478*3) : 2=?

+5
Ответы (1)
  1. 12 сентября, 03:44
    0
    56 + (3657•508) - (478•3) : 2=1857095

    1) 3657•508=1857756

    2) 478•3=1434

    3) 1434:2=717

    4) 56+1857756=1857812

    5) 1857812-717=1857095

    Ответ: 1857095.