4 2/3m-m+1 1/2m при m=8/19

+5
Ответы (1)
  1. 18 января, 19:28
    0
    4 2/3m-m+1 1/2m при m=8/19

    4 2/3·m-m+1 1/2·m=3 2/3 ·m + 1 1/2·m = 3 4/6·m+1 3/6·m=4 7/6·m=5 1/6·m

    при m=8/19, 5 1/6·m=31/6·8/19=124/57=24,8