А) 1 5/16 * (9-2 1/7) б) (8,8:1,6-3,05) * 1,4

+1
Ответы (1)
  1. 1 июня, 15:43
    0
    А) 15/16 * (9-3) = 15/16*6=15/8*3=45/8=5,625