128 у-72 у-28 у при у=11

+2
Ответы (2)
  1. 26 сентября, 04:27
    0
    128 у-72 у-28 у при у=11

    128*11-72*11-28*11=1408-792-308=308
  2. 26 сентября, 05:08
    0
    128 х11-72 х11-28 х11=301