682411 - (72011-9999) * 5

+5
Ответы (2)
  1. 24 апреля, 05:49
    0
    682411 - (72011-9999) * 5=372351

    1) 72011-9999=62012

    2) 62012*5=310060

    3) 682411-310060=372351
  2. 24 апреля, 08:13
    0
    1) 72011-9999=62012

    2) 62012*5=310060

    3) 682411-310060=372351