1+1=

2+2=

3+3=

99+99=

999+999=

9999+9999=

99999+99999=

999999+999999=

+4
Ответы (1)
  1. 19 октября, 21:01
    0
    1+1=2, 2+2=4, 3+3=6, 99+99=198, 999+999=1998, 9999+9999=19998, 99999+99999=199998, 999999+999999=1999998