9/20*2/3+5/14*7/25 Дроби!

+1
Ответы (1)
  1. 23 января, 05:06
    0
    1) 9/20*2/3=3/10*1/1=3/10

    2) 5/14*7/25=1/2*1/5=1/10

    3) 3/10+1/10=4/10=2/5