80-16:2. 5*3+34. 400:4+230. 710-500:100. 27: (3*3). 45+6*4. 20:5+100*0. 10*5+16. 81+8*100

+5
Ответы (1)
  1. 24 марта, 11:27
    0
    80-16:2=72

    5•3+34=49

    400:4+230=330

    710-500:100=705

    27: (3•3) = 3

    45+6•4=69

    20:5+100•0=4

    10•5+16=66

    81+8•100=881