В саду 12 слыв. Сливи становлять 1/3 усих дерев, а решта - яблуни. Скильки яблунь в саду?

+4
Ответы (1)
  1. 10 сентября, 15:28
    0
    1) 12*3=36 (дер) - в саду

    2) 36-12=24 (дер) - яблунь в саду