У шкильному саду 45 дерев. одна пята дробь всих дерев становлять яблуни, одна девята сливи, а решта груши. скильки груш у шкильному саду

+3
Ответы (1)
  1. 7 мая, 02:18
    0
    1) 45:5=9 (дер.) - становлять яблуни.

    2) 45:9=5 (дер.) - становлять сливи.

    3) 9+5=14 (дер.) - становлять яблуни и груши вместе.

    4) 45-14=31 (дер.) - становлять груши.

    Ответ: 31 дерево