19 у-4 у+у = 16 у при у=7

+4
Ответы (2)
  1. 27 августа, 01:49
    0
    19*7-4*7+7=16*7

    133-28+7=112
  2. 27 августа, 03:36
    0
    19*7-4*7+7=16*7; 133-28+7=112; 105+7=112.