48 + (30 - 18) * 4 =

+2
Ответы (2)
  1. 30 мая, 07:17
    0
    48 + (30 - 18) * 4 = 48 + (120-72) = 48+48=96
  2. 30 мая, 07:35
    0
    48 + (30 - 18) * 4 = 48 + 12 * 4 = 48 + 48 = 2 * 48 = 96