Решите:

9/59 - (7/15 + 5/12) * (3/4 + 1/2) =

+3
Ответы (1)
  1. 12 октября, 09:52
    0
    9/59 - (7/15 - 5/12) * (3/4 + 1/2) = 9/59-3/48=315/2832=8 312/2832