4 * (8+1) + (25-16) : 3-81: (36:4) = ?

+4
Ответы (1)
  1. 11 августа, 10:26
    0
    4 * (8+1) + (25-16) : 3-81: (36:4) = 4*9+9:3-81:9=36+3-9=30