60005 + (36006-28097)

100 105 - (87007-679)

400+80:4*5

800-640:2:4

+4
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 07:31
    0
    1) 60005+7909=67914

    2) 100105-86328=13777

    3) 400+20*5=400+100=500

    4) 800-320:4=800-80=720