А) (61-61) / 240 + (105-14) * 218

+5
Ответы (1)
  1. 2 декабря, 20:11
    0
    1) 61-61=0

    2) 0/240=0

    3) 105-14=91

    4) 91*218-19838

    5) 0+19838=0