2/45 + (41/-7/9) дроби

+3
Ответы (1)
  1. 6 марта, 23:19
    0
    1. 41-7/9=40 9/9-7/9=40 2/9

    2.2/45 + 40 2/9=2/45 + 40 10/45 = 40 12/45=40 4/15