9*7=? 70*3 = ? 5*200=?

+4
Ответы (2)
  1. 26 мая, 14:33
    0
    9•7=63

    70•3=210

    5•200=1000
  2. 26 мая, 16:28
    0
    9*7=63 70*3=210 5*200=1000