Вычисли: (3540+37450) * 100-89610

+3
Ответы (1)
  1. 28 июня, 09:40
    0
    (3540+37450) * 100-89610 = 4009390

    1. 3540 + 37450 = 40990

    2. 40990 * 100 = 4099000

    3. 4099000 - 89610 = 4009390