10 * (540:6+4680) - 8930 = ...

46 050 + (512 304-40*70) = ...

(3540+37 450) * 100-89 610 = ...

(300 000+246 940-3060) : 100 = ...

+4
Ответы (1)
  1. 31 января, 03:29
    0
    1) 540:6=90

    90+4680=4770*10=47700

    47700-8930=38770

    2) 512304-2800=509504+46050=555554

    3) 4009390

    4) 54388