Трава губиць пр сушцы 80% сваёй масы. Кольки сена атрымаецца з 160 кг свежай травы

+5
Ответы (1)
  1. 2 января, 04:56
    0
    1) 160:100 * (100-80) = 1.6*20=32 Ответ: 32 кг