Вычеслите Б) (64*125+128*75) : 800*5000 - (300*400+5107*800) : 70=

+1
Ответы (1)
  1. 16 мая, 12:26
    0
    1.64*125=8000

    2.128*75=9600

    3.300*400=12000

    4.5107*800=4085600

    5.8000+9600=17600

    6.12000+4085600=4097600

    7.17600:800=22

    8.22*5000=110000

    9.110000:70 1571,30