1) 5,9 * (-3,5) =

2) 6,5 * (-30,8) =

3) - 12,5 * (-0,4) =

+1
Ответы (1)
  1. 21 мая, 01:19
    0
    1) 5,9 * (-3,5) = - 20,65

    2) 6,5 * (-30,8) = - 200,2

    3) - 12,5 * (-0,4) = 5