202 * (12 * (341+2267) - 30202)

+1
Ответы (2)
  1. 29 января, 20:33
    0
    202 * (12*2608) - 30202=202 * (31296-30202) = 202*1094=220988
  2. 29 января, 20:56
    0
    1) 341+2267=2608

    2) 12*2608=31296

    3) 31296-30202=1094

    4) 202*1094=220988