Склади й розвяжи задачу за коротким записом; 4 кошики-?, по2 кг малини. 3 кошики-?. по 3 кг черешень?,

+3
Ответы (1)
  1. 25 января, 04:28
    0
    4*2=8

    3*3=9

    8+9=17

    или

    4/2=2 кг одна кошка

    3/3=1 кг одна кошка

    1+2=3 всего