57600:9*60-5094*8=

(77434+36008:4) : 7*50=

(680267+169803) : 5*8=

20 * (700304-680738) : 4=

+3
Ответы (1)
  1. 10 июня, 04:35
    0
    57600:9*60-5094*8 = 6400*60-5094*8 = 384000 - 40752 = 353248

    (77434+36008:4) : 7*50 = (77434 + 9002) : 7*50 = 86436:7*50 = 12348*50 = 617400

    (680267+169803) : 5*8 = 850070:5*8 = 170014*8 = 1360112

    20 * (700304-680738) : 4 = 20*19566:4 = 391320:4 = 97830