Розвязати ривняння 32/4+б=20 56/х=2*4 р-27=64

+2
Ответы (1)
  1. 23 июля, 04:34
    0
    32:4+б=20

    8+б=20

    б=20-8

    б=12

    32:4+12=20

    20=20

    56:х=2*4

    56:х=8

    х=56:8

    х=7

    56:7=8

    8=8

    р-27=64

    р=64+27

    р=91

    91-27=64

    64=64