62, 3 + (50,1-3,3 * (96,96:9,6)) * 1,8

+4
Ответы (1)
  1. 24 октября, 06:09
    0
    62.3 + (50.1-3.3 * (96.96:9.6)) * 1.8=52.406

    1. 96.96:9.6=10.1

    2. 3.3*10.1=33.33

    3. 33.33*1.8=59.994

    4. 50.1-59.994 = - 9.894

    5. 62.3 + - 9.894=52.406