60000 - (50106-49038) =

480024 - (53425+78679) =

+3
Ответы (2)
  1. 17 мая, 14:39
    -1
    1) 50106-49038=1068

    2) 60000-1068=58933

    ...

    1) 53425+78679=132104

    2) 480024-132104=349920
  2. 17 мая, 17:46
    -1
    60000 - (50106-49038) = 60000-1068=58932

    480024 - (53425+78679) = 480024-132104=347920